OKAY TOY KARTOPU GİBİ BÜYÜYOR

GENEL YAŞAM
29 Defa Okundu

 

OKAY TOY KARTOPU GİBİ BÜYÜYOR

 

Geçtiğimiz akşam Beldemizi ziyaret eden Esnaf Odası Başkan adayı Okay TOY ve ekibi , gece – gündüz demeden , Mahalle Mahalle , Köy Köy gezmeye , esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Beldemiz esnaflarını da birer birer dolaşan Okay TOY ve ekibi , muhabbet  – sohbetin ardından , esnaflara birer de çam sakızı çoban armağanı hediye paketi vermeyi de ihmal etmedi. 

 

Yarışa geç çıkmasına rağmen , deneyimi ve tecrübesiyle , esnaf olmasıyla , insanlar ile sıcak ilişkileri , güleryüzlü kişiliğiyle göz doldurduğunu görüyoruz. Bildiğiniz üzere , Okay TOY , bir dönem , Esnaf Sanatkarlar Odasında , rahmetli Başkan Mehmet GÜNER'in başkan vekilliğini de yapmıştı. Gazetemize verdiği demecindeyse şunları söyledi ; "Tecrübemizle , Esnafımızın baş tacı olmak için , Projelerimizi hayata geçirerek , odada müdür olmak için değil , hizmet veren bir başkan için hizmete talibiz. Güçlü ve Çalışkan ekibimizle gerekirse , gece – gündüz demeden çalışıp esnafımızın bütün dertlerine , sevinçlerine ve de işlerindeki başarılarına beraber ortak olacağız  , koltuk sevdası için değil , hizmet yarışı için varız." dedi.

 

YÖNETİM KURULU ;

Mehmet KEÇECİ , Serdar SÖNMEZ , Süleyman SEDEF , Şükriye  (HARUN) DURMAZ , Erkan PARMAK , Özgür DÜNDAR ,  Nurcan (NECİP) KURU , Mesut ÖZTÜRK ,  Erhan TEKİN , Nurullah ŞEVİK ,  Cahit KOSTAK  , Mehmet YÜKSEL , Burak KAYA , Ahmet  Cemalettin KIZILCIK , Şennur (SEFER) CANDAN ,  Tanzer DEVECİ , Emine (SALİH) ÇETKİN ,  Adem UYSAL ,  Nagihan (RAMAZAN) ATİK , Ahmet SEVCAN , Serap BELDER (HAKAN) ÇAKIR ,  Vahdettin TAŞ , Mustafa KOR , Yasemin KÜÇÜK yer alıyor.

 

Okay TOY'un , seçildiği takdirde ; Yerel Esnaf Etkinlikleri  – Esnaf Kart –  Esnaf Akaryakıt İndirimi – Esnaf Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu    – Esnafspor – Bilirkişi Raporu – mAHİr – Ahilik Haftası Etkinlikleri v.s. gibi projeleri bulunuyor.

 

Bildiğiniz gibi yarışta 3 aday bulunuyor. Okay TOY , Emin GÖRGÜN ve Halil TURHAN. Bir gazeteci olarak , bir esnaf olarak , başkanı tahmin etmemize  rağmen , yine de son sözü , hafta sonu 4 Şubat'ta seçmen söyleyecek. Centilmence devam eden yarışta , tüm adaylara BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir