ÖZ HALI YIKAMA HİZMETE GİRDİ

GENEL YAŞAM
265 Defa Okundu

.

Beldemiz halkından , merhum Fikret ÖZKAN‘ın oğullarının işletmesini yaptığı ÖZ HALI YIKAMA hizmete girdi.

Nisan ayı itibariyle , Süle Mahallesi ile Çakılköy arasındaki yol güzergahında bulunan Küçük Sanayi Sitesinde hizmete giren ÖZ HALI YIKAMA istasyonunda , Halı , Perde , Stor Perde , Koltuk , Yorgan , Battaniye gibi bir çok alanda yıkama ve kurutma işlemi yapılıyor.

Genç girişimci kardeşler den Ümit ÖZKAN ile yaptığımız görüşme de , ücretsiz servis ve hızlı teslimat ile Çan Merkez’in yanı sıra Belde ve Köylerin  hizmetinde olduklarını anlatarak , şöyle devam etti : “Kullanılan cihaz ve ekipmanlar ile halılarınız hiç zarar görmeden yıkanıyor. En önem verdiğimiz konu ise hijyen ve kullanılan marka halı şampuanıdır. Sektörümüze kattığımız fark ile diğerlerinden farklı olarak , kalite zaman ve müşteri memnuniyeti noktasında müşterilerimize farklı üstün hizmet sunmaktayız. Kalite ve müşteri memnuniyetimiz önceliğimizdir. Halı , battaniye , yorgan , perde , stor perde ve koltuk yıkama hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca halılarınız dezenfekte edilerek teslim edilmektedir” dedi.

Bizde Terzialan Gazetesi olarak , genç girişimci kardeşlere hayırlı , uğurlu olsun der , bol . bereketli müşteriler  dileriz. Allah utandırmasın…

İRTİBAT TEL : Ümit ÖZKAN : 0 542 101 1517

ADRES : Küçük Sanayi Sitesi / Terzialan Beldesi / ÇAN / ÇANAKKALE

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir