Ş.BNB.ERCAN KURT UÇURTMA ŞENLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EĞİTİM GENEL YAŞAM
792 Defa Okundu

.

Ş.B.Ercan KURT Ortaokulu tarafından düzenlenen , Ş.B.ERCAN KURT UÇURTMA ŞENLİĞİ , 25 Nisan 2019 Perşembe günü , Terzialan Göletinde gerçektirildi.
Saat 10:00’da başlayan uçurtma şenliği , her ne kadar yeterli rüzgar olmasa da , güzel bir etkinlik oldu.

Program şöyle gerçekleşti.

Tarih : 25.04.2019 Perşembe günü
Yer : Terzialan Göleti
Saat 10:00’da Terzialan Göletine hareket edildi.
Saat 11:00’da Hazırlığını yapanlar , uçurtmalarını uçurtmaya başladı.
Saat 13:00’da Pilav ikramı
Saat 15:00’da bitiş ve çevre temizliği

Uçurtma etkinliğine ; Çan Kaymakamı Mustafa GÜRDAL , Çan Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN , Çan Milli Eğitim Şube Müdürleri , Çan İlçe Jandarma Komutanı Yzb.Mete YAVUZ , Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , Çakmakçayır Mahallesi Muhtarı Turhan ÇETİN , Terzialan İlkokulu Müdürü Nait BOZ , Müdür Yard. Burcu GEZGİN , Çan Halk Oyunları Öğretmeni Habibe DERE , çok sayıda Öğretmen , çok sayıda Öğrenci ve Belde halkından vatandaşlar katıldı.
Ş.Bnb.Ercan KURT Ortaokulu müdürü Göksel KURT , etkinlik sonrası yayınladığı mesajda şunları söyledi ; “Bu gün uçurtma şenliğimizi yaptık. Her ne kadar rüzgar yeterli olmasa da çok güzel bir etkinlik oldu. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde bizlere maddi manevi her türlü desteği veren ve etkinliğimizi teşrifleriyle onurlandıran başta Çan Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRDAL Beyefendi olmak üzere, Belediye Başkanımız Tuncay GÖYMEN beyefendiye, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN beyefendiye, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Mete YAVUZ beyefendiye, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerime, Çakmakçayır Mahalle muhtarı sayın Turhan ÇETİN e; Terzialan İlkokulu Müdürü Sayın Nait BOZ ve öğretmenlerine; Okulumuz Müdür Yardımcısı Burcu GEZGİN ve tüm öğretmenlerimize; katılım sağlayan okulların öğretmen ve öğrencilerine, hasseten bütün öğrencilerime ve velilerimize teşekkür ediyorum. Allah nasib ederse seneye görüşmek üzere” dedi.
Etkinlik sonrası göletin etrafında yürüyüş yapan İlçe Kaymakamı Mustafa GÜRDAL , İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN , Jandarma Komutanı Yzb.Mete YAVUZ ve Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN , gölet etrafında yapımına yeni başlanan , Şehit Bnb. Ercan KURT  Sosyal Tesisleri yapımını yerinde incelediler.
Bu organizeyi gerçekleştiren başta Ş.Bnb.Ercan KURT Ortaokulu Müdürü Göksel KURT , Öğretmen ve Öğrencilerini vede tüm emek verenleri canı gönülden kutluyoruz. Bu tür organizasyonların artarak devam etmesini diliyoruz.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ