SALİH KARABACAK’IN OBJEKTİFİNDEN

GENEL YAŞAM
378 Defa Okundu

.

SALİH KARABACAK KİMDİR?

Terzialan Gazetesi : Bize kendinizi tanıtırmısınız.?. Salih Karabacak kimdir.?.
Salih Karabacak :  1958 Yılında Terzialan Köyünde doğdum. İlkokulu Terzialan İlkokulunda 1965 – 1970 yıllarında , Ortaokulu Çan Ortaokulunda 1970 – 1973 yıllarında , Liseyi Bursa Yeni Yol Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünde 1973 – 1976 yıllarında , Yüksekokulu Elazığ Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi Elektrik Mühendisliği bölümünde 1976 – 1980 yılları arasında okudum. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi “Dış Ticaret” Bölümünü , 2009 yılında da Açık Öğretim Fakültesi “İşletme” Bölümünü bitirdim. 1986 yılında Türkiye Kömür İşletmelerine bağlı Bursa Linyit İşletmesi Müessesi Keles Bölge Müdürlüğünde Elektrik mühendisi olarak işe başladım. Daha sonra aynı kurumun Orhaneli Bölge Müdürlüğünde çalıştım. 1989 yılından itibaren Çan Bölgesinde çalışmaktaydım. 2019 Temmuz ayında TKİ. den emekli oldum. Olta Balıkçılığı , Siyah meşe balı üretimi Arıcılık , Fotoğraf çekmek  hobilerim arasında. Doğayı çok seviyorum , doğada yürüyüş yapmak en büyük tutkularımdan biridir. Evliyim , Selçuk ve Sercan adında iki çocuk babasıyım.
Terzialan Gazetesi : Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederiz Salih bey.
Salih Karabacak : Bende sizlere çok teşekkür ediyorum , beni unutmadığınız için. Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Bir çok şeyden sizlerin sayesinde haberimiz oluyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Bilindiği üzere , “terzialan.com” sitesini kurarak , uzun yıllar Terzialan dan haberler , bilgiler , fotoğraf ve videolar paylaşan Karabacak , aynı zamanda amatör olarak doğa fotoğrafçılığı da yapıyor. Ayrıca çektiği fotoğrafları da uluslararası bir paylaşım sitelerinden biri olan , “treknature” gibi sitelerde paylaşımlar yapıyor. Doğa yı çok seven Karabacak , 2015 yılı Nisan ayında , Ekinlikler bölgesinde güzel bir çeşme yapmış ve çeşme için Mevlidi Şerif okutup hayır yaparak , tüm köylüye pilav – ayran ikram etmişti. Bu hayır etkinliğinin videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz. Kendi çekmiş olduğu fotoğraflardan bir kaçını beğeninize sunuyoruz. İyi seyirler. Doğayı çok sevdiğini zaten çekmiş olduğu fotoğraflarda görmek mümkün.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir