ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN KURT ORTAOKULUMUZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

EĞİTİM GENEL SPOR YAŞAM
30 Defa Okundu

 

ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN KURT ORTAOKULUMUZ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

 

ÇANAKKALE  Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu , 5 6 Mayıs' ta , BİLECİK'te Yapılan DART Grup Maçlarında Başarılı Olarak , ISPARTA'da Yapılacak Olan Türkiye Finallerine Katılmaya Hak Kazanmıştır.

 

İlk Gün Yapılan Maçta , BOLU Temsilcisini  5

 

2.Gün Yapılan Maçta AYDIN Temsilcisini  5 0   Gibi Net Bir Skorla Yenerek , Grup Lideri Olarak , ÇEYREK FİNALE  Çıkmıştır.

 

Yapılan Çeyrek Final Maçında da , EDİRNE Temsilcisini  52  Yenmeyi Başararak , Türkiye'de İlk 16 Takım Arasına Girerek , ŞAMPİYONAYA Katılmaya Hak Kazanmıştır.

 

Dart Oyuncularımız: Mehmet Hakan KURT , Eren TEKİN , Taşkın TAŞKIRAN ve Mert KARAMAN

 

Bu Başarıda Büyük Emeği Olan , Başta , Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu Müdürümüz Sayın Göksel KURT'u , Değerli Öğretmen ve Eğitmenimiz Cahit YILDIZ'ı ve Sevgili Öğrencilerimizi Tebrik Ediyor , Çanakkale'yi Temsil Edecek Olmalarından Dolayıda Gurur Duyuyor , Başarılarının Devamını Diliyoruz.

 

Ayrıca 9 10 1112  Mayıs'ta , Çanakkalemizi Temsil Edecek Olan  ve MANİSA'da Yapılacak Olan , BOCCE Turnuvalarına Katılacak Olan , Küçük Kızlar , Küçük Erkekler ve Yıldız Kızlar Kategorisinde Yarışacak Olan Takımlarımıza da Başarılar Diliyor  , Aynı Başarıyı Onlardan da Bekliyoruz.

 

NOT: 15 Nisan 2016' da , Terzialan Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu bahçesinde; Çanakkale BOCCE il birinciliği müsabakaları yapılmıştı. 120 öğrenci 30 öğretmen, antranör ve idarecinin de takip ettiği turnuva sabah 9:30 da kura çekimiyle başlamış ,  Saat 13:00/14:00 arası pilav ikramıyla Devam Etmişti. Saat 17:00 de kupa töreniyle yarışmalar bitmişti. Tam bir şölen havasında geçen turnuvada Okulumuz Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu Küçük Kızlarda birinci;  küçük erkeklerde birinci;  yıldız kızlarda birinci,  yıldız erkeklerde üçüncü olarak dört kupa kazanmıştı. Kupaları okulumuza kazandıran Sayın Müdürümüz Göksel KURT'a , Öğrencilerimize ve onları çalıştıran Beden Eğitimi öğretmenimiz Cahit YILDIZ'ı Tekrardan tebrik ediyoruz. 

 

NOT: 21 Nisan'da da  , Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu Bocce Takımı Öğrencileri Beden Eğitimi Öğretmenleri ve Okul Müdürleri ile İlçe Kaymakamımız Nurettin KAKİLLİOĞLU’nu ziyaret etmişlerdi.  Kaymakamımız İlimizi temsil edecek Bocce Takımı Öğrencilerine MANİSA'da yapılacak olan bölge şampiyonasında başarılar dilemişti.

 

Ayrıca Sporcularımıza Tam Destek Vererek , Formalara Sponsor Olan , GNTE İnşaat Sahibi Tarış ERİŞ'e de Çok Teşekkür Ederiz.

 

GAZETE TERZİALAN Olarak , Bizleri Bilgilendiren , Terzialan Şehit Binbaşı Ercan KURT Ortaokulu , Okul Aile Birliği Başkanı Metin SAĞIN'a da Şükranlarımızı Sunuyoruz.

 

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

13173223_1198357710187910_6788334728835037863_o

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir