ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN KURT ORTAOKULUNDA ”DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU” AÇILDI

EĞİTİM GENEL GÜNCEL HABER
697 Defa Okundu

ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN KURT ORTAOKULUNDA ”DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU” AÇILDI
.
Şehit Binbaşı Ercan Kurt Ortaokulu´nda 5, 6, 7 ve 8. Sınıflarında Eğitim – Öğretim Gören Öğrenciler İçin Destekleme ve Yetiştirme Kursu” Açıldı.
.
24.06.2015 Çarşamba Günü , Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Kaymakam Adayı Hamza İnam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Beldemize Gelerek Şehit Binbaşı Ercan Kurt Ortaokulu´nda Açılan ”Destekleme ve Yetiştirme Kursu”na Katılan Öğrencileri ve Öğretmenlerini Ziyaret Ederek Bilgi Aldılar.
.
Kaymakam Nurettin Kakillioğlu, Kaymakam Adayı Hamza İnam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Kursa Katılan Öğrencilerle Sohbet Ettiler.
Kaymakam Kakillioğlu, “Arkadaşlarınız Tatil Yaparken Sizler Burada Öğrenmek, Bilgi Sahibi Olmak İçin Ter Döküyorsunuz. Bu Nedenle Sizleri ve Duyarlı Ailelerinizi Kutluyoruz. Anne Babalarınıza Selamlarımızı Götürün” dedi.
.
Kurslarla İlgili Olarak Kaymakam Kakillioğlu´na Bilgi Veren Okul Müdürü Göksel Kurt, 5. Sınıfta 14, 6. Sınıfta 15, 7. Sınıfta 12 ve 8. Sınıfta 13 Olmak Üzere Toplam 54 Öğrencinin Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılâp Tarihi, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Derslerinden Kursa Katıldığını Söyledi. Müdür Göksel KURT , kurslarda toplam 6 öğretmenin görev aldığını da kaydetti.
.
Kaymakam Kakillioğlu, Kaymakam Adayı İnam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan, Daha Sonra Okulun Tadilat Yapılan Bölümlerini de Gezerek Bilgi Aldılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Konuyla İlgili Bilgi Verirken,”Bu Çalışma, İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı ile Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Yürütülen Ortak Çalışma.

Tüm Malzemeleri İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Tarafından Karşılanıyor.

Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde Pratik ve Teorik Uygulamalarını Yapan Öğrencilerimiz Şimdi Terzialan Şehit Binbaşı Ercan Kurt Ortaokulu´nda Pratik Uygulamayı Yapıyorlar.

Aynı Zamanda Okullarında Eğitim Alan Arkadaşlarımız da İlk Uygulamalarını Burada Yapmış Oluyorlar. Başlarında Sorumlu Öğretmen Arkadaşlarımız da Var.

Onlarla Birlikte Yürütülen Bir Çalışma.

Bu Nedenle İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Yöneticilerine ve Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticilerine, öğretmen ve öğrencilerine Teşekkür Ediyoruz” dedi.
.
Haber İçin Çan’ın Sesi’nden Yararlanılmıştır. Kendilerine Teşekkür Ederiz.
.
1841394637542
.

1835563537140
.

1837110258548
.

1 thought on “ŞEHİT BİNBAŞI ERCAN KURT ORTAOKULUNDA ”DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSU” AÇILDI

  1. Bu Çalışma, İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı ile Çan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Tarafından Yürütülen Ortak Çalışma.Desenize Yücel hocanın gizliden parmağı var demekki bu işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir