SÜLE MAHALLESİ İFTARI YAPILDI

GENEL YAŞAM
1.007 Defa Okundu

.

Terzialan Beldesi / Süle Mahallesi iftar programı 29.05.2019 Çarşamba günü gerçekleşti.
Çok yoğun bir kalabalığın iştirak ettiği , Süle meydanındaki iftar programına , çok sayıda misafirin yanında , Terzialan Belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , Çakmakçayır Mahallesi muhtarı Turhan ÇETİN , siyasi parti temsilcileri , civar köy muhtarları , iş adamları ve çok sayıda esnaf katıldı.
İftar menüsü : Tavuksuyu çorba , Etli kuru fasulye , Tavuklu pirinç pilavı , Turşu ve helva dan oluştu.
Süle mahallesi imam – hatibi Mehmet KAPLAN’ın ezanı ile 20:39 da oruçlarını açan vatandaşlar , ardından da , Çan müftüsü Mustafa KORKMAZ’ın imamlığında akşam namazını eda ettiler.
Süle Mahallesi muhtarı Aziz KESKİN yaptığı açıklamada şöyle dedi; “İftar davetimize uyarak uzaktan – yakından katılan tüm misafirlerimize , sivil toplum örgütü temsilcilerine , siyasi parti temsilcilerine , sayın muhtarlarımıza , iş adamlarımıza , esnaf kardeşlerimize ve belde halkımıza çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 1.000 kişilik bir organizasyon yapmıştık. Çok şükür yemeklerimiz yetti de arttı. Özellikle de Süle Mahalleli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum , destek ve yardımları için. Allah yapılan hayrımızı kabul etsin inşallah” dedi.
İFTAR NOTLARI
–  Süle Mahallesi hayrı ile sokak iftarları da sonlanmış oluyor. Biliyorsunuz bu sene neredeyse her sokak ve her mahalle de sokak iftarları yapıldı. 11 Mayıs ta başlamıştı ve 29 Mayıs itibariyle son bulmuş oldu.
–  Henüz 2 ayını dolduran çiçeği burnunda genç muhtar Aziz KESKİN’in ilk etkinliği oluyor. İlk olmasına rağmen rağmen , çok kalabalık olması gözlerden kaçmadı. Kendisini kutluyoruz böylesine güzel ve başarılı bir iftar programı yaptığı için.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Süle Mahallesi iftarı 2019