SÜLE MAHALLESİNDE BAYRAM SABAHI

GENEL GÜNCEL HABER VİDEO
720 Defa Okundu

SÜLE MAHALLESİNDE BAYRAM SABAHI

04.10.2014. Kurban Bayramı 1.Gün.

Sabah 07:50‘de Bayram Namazının Kılınması İle Başlayan Bayram Sevinci, Süle Meydanında Camii Çıkışında Toplanılarak Bayramlaşma Merasimi İle Devam Etti.

Daha Sonra da Hep Birlikte Süle Mahalle Mezarlığına Gidilerek , Duaların Okunması İle Devam Etti.

Mezarlık Ziyaretinin Ardından, Herkes Evine Dağılarak, Bayramlaşma Töreni Evde , Ardından da Eş, Dost ve Akraba Ziyaretleri ile Bayramlaşma Devam Etti.

Büyükler Ziyaret Edilerek Sevindirildi. Dargın Olanlar Elleri Öpülerek- Bayram Bahane Edilerek Gönülleri Alınmaya , Küçüklere de Ufak- Tefek Paralar, Hediyeler Verilerek Sevindirilmeye Çalışıldı.

Kurban’ı Olanlar Bir An Önce Kesme Telaşına Girdi.

Bayramlar Berekettir , Umuttur, Özlemdir.
GAZETE TERZİALAN Olarak, Tüm Takipçilerimizin ve Müslüman Türk Milletinin, Mübarek KURBAN BAYRAMI‘nı Kutlar, Eş, Dost ve Akrabalarınızla Birlikte Nice Nice Mutlu ve Huzurlu Bayramlar Dileriz.

BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN, HAYIRLI BAYRAMLAR…

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…


1.BÖLÜM


2.BÖLÜM

..

.Video  ve Fotoğraflar: Serhat KERSU + Aziz KESKİN

2 thoughts on “SÜLE MAHALLESİNDE BAYRAM SABAHI

  1. T.C. TERZİALAN BELEDİYESİ yazılmayan bir cami kalmış.Onada yazsaydınız bari…Halkın yaptıklarını neden kendinize mal ediyorsunuz anlamadım.Yazı yazdıklarınızın hangisini sizler yaptınız.Ben söyleyeyim.İki ormancı masası.Başka birşey yok.Bu kadar çekememezlik neye be kardeşim.neymiş bunlar kamu malı oluyormuş.Gezin bakalım Türkiyeyi varmı sizin gibisi…Yazık Süle Mahalle halkının yardım isteğini de yok ediyorsunuz.Burada Süle Mahalesindeki meclis üyelerinide kınıyorum.Onlara sadece…..koca bir SIFIR…..Kendi yaptıklarınıza yazın ne yazarsanız….

  2. YIL 1993 kaderi değişti SÜLE MAHALLESİ’nin .Oldu ikinci sınıf Terzialan karşısında…Geçti 5 dönem hep aynı tas aynı hamam…Olmamalıydı bu böyle ..Ama kurban gitti arada..Ne vaatlerde kandırdılar vatandaşı…..En basit olayları bile yaptık bir dev.Birilerinin eline kalmamalıydı bu şirin köy….En basit bir örnek.Süle:3,00 TL.Çakmaçayır:3,00 TL.Birlik bile sağlanmayı düşünmedi başkanlar.Seçim bitti her şey paydos.Geliriz seçime yakın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir