SÜRÜCÜLER DİKKAT…!!!

GENEL YAŞAM
348 Defa Okundu

.

Terzialan Belediyesi yol genişletme çalışmalarına devam ediliyor. Bildiğiz üzere , 12 Haziran itibariyle Terzialan – Çan yolunun sıcak asfalt olması kararı alınmış  ve derhal 15 Haziran itibariyle de  yol genişletme çalışmalarına başlanmıştı. Diğer taraftan da 4 km.lik kanalizasyon yenileme çalışmalarına(ana şebeke yenileme  ve uzun ömürlü borular ile su hattı yenileme çalışmalarına) son hızla devam ediliyor. Çünkü sonrasında sıcak asfalt çalışmaları başlayacak. Yeri gelmişken şunu da bilgi olarak verelim. Çanakkale/Kurşunlu Köyünden – Çan istikametine doğru yol tek şerite alınarak , sıcak asfalt yapımına başlandı.
Terzialan istikametine gidecek sürücülerin yol çalışmalarından dolayı , tabela , işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
Tepeköy sırtı – Karakoca Köyü arası yol genişletme çalışmaları devam ediyor. Yol tek şeritten sağlanıyor.
Karakoca Köyü girişinden itibaren yol kapalı. Yol güzergahı Kazabat Köyü üzerinden veriliyor. Karakoca Köyü – Süle Mahallesi arası yol genişletme çalışmaları var.
Süle Mahallesi meydanına çıkan güzergah , asfalttan değil de , Süle Mahallesi içerisinden devam ediliyor. Süle Mahallesi asfalt yol , çalışmalar dan dolayı kapalı.
Çakmakçayır Mahallesi Okul ile Bardakçılar Yolu sapağı arası da yol çalışmalarından dolayı kapalı.
Sürücülerin dikkatli gitmelerinde fayda var. Lütfen işaretlere uyalım. Ayrıca görseller ve drone ile çekimler için Terzialan Belediyesine teşekkür ediyoruz.
Terzialan Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN yaptığı açıklamada ;
!!!SÖZ VERDİK GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!!!
İnsafsız borçlanmalarla değil, israfsız projelerle sözlerimizi bir bir gerçekleştiriyor olmanın mutluluğuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Süle Mahallemiz ile Karakoca Köyü arası yoldaki çalışmalarımız devam ediyor. Süle Mahallemiz de ana caddemizin alt yapısını da yeniliyoruz. Ayrıca ana cadde üzerindeki tüm evlerimizin ana hat kelepçe değişimi dahil uzun ömürlü borular kullanarak yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçici bir süre vatandaşlarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz“dedi.
Terzialan Belediyesi
Ana Yol ve Çevre Yolu sıcak asfalt ,
Kanalizasyon ve Su Hatları Yenileme Projesi
HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ