TERZİALANSPOR HAZIRLIK MAÇLARI TAM GAZ

GENEL SPOR
2.056 Defa Okundu

.

Çanakkale bölgesi 2 Amatör küme C grubunda mücadele edecek Terzialanspor , hazırlık maçlarına hafta da 2 gün olmak üzere , tüm hızıyla devam ediyor. Genellikle Terzialan Belediyesi halı saha da devam eden antrenmanlar , bazen de Terzialanspor maçlarının oynanacağı , Gençlik ve Spor il müdürlüğü tarafından tahsis edilen Çan Hacı İbrahim Bodur stadında yapılıyor.
Terzialanspor takımının 25 kişilik kadrosu bulunuyor. Çakmakçayır Mahallesinden 13 oyuncu , Süle Mahallesinden 2 oyuncu , Çakılköy den 5 oyuncu , Söğütalan köyünden 1 oyuncu ve Kocayayla köyünden 1 oyuncu dan oluşuyor. Antrenör olarak Nail SEZEN ile anlaşma yapıldı. Terzialanspor kulübü başkanı da Halil CANDAN. Terzialanspor kulübü üyeleri; Halil CANDAN , Mustafa SAĞIN , Oğuz ÖZKAN , Volkan ERTEN ve Yüksel ÖZKAN’dan oluşuyor. 2017 yılında aramızdan ayrılan Terzialanspor kulübü başkanı Orhan MANDACI‘nın vefatından sonra , Terzialanspor kulübü çalışmalarına uzun bir süre ara vermişti. Bilindiği üzere , Terzialanspor kulübü başkanı Orhan MANDACI çok sevdiği yeşil sahalarda kalp krizi geçirerek aramızdan ayrılmıştı. Yeri gelmişken kendisini rahmetle , minnetle anıyoruz. Terzialanspor için yaptıkları kesinlikle unutulmaz , unutulamaz. Allah kendisinden razı olsun.
TERZİALANSPOR TAKIM OYUNCULARI : Osman SAĞIN – Oğulcan ÖZKAN – Görkem ÖZKAN – Celil ERTEN – Ahmet KINALI – Uğur CEYLAN – Berkay MANDACI – Tunay MANDACI – Kadir AYAN – Mert YAVAŞ – Onur BİLGİN – Erkan KINALI – Mehmet Hakan KURT – Rıdvan KINALI – Seymen YILGIN – Zafer CAN – Halil DUMAN – Alperen DOĞAN(Ç.köy) – Emir UZ(Ç.köy) – Melih UYSAL(Ç.köy) – Berk Can AVCI(Ç.köy) – Samet ÖZMEN(K.yayla) – Şerafettin DEMİRCİ(Süle) – Uğur KORKMAZ(Süle) – Samet Can AKINCI(Söğütalan)
Ayrıca Terzialanspor Kulübü bir açıklama metni yayınlayarak , kamuoyu ile paylaştı. O metni aynen yayınlıyoruz.
Terzialanspor kulübü derneği yönetim kurulu olarak , kulüp başkanımız Orhan MANDACI‘nın vefatı nedeniyle ara verilmiş olan futbol faaliyetlerine devam etmek amacıyla 2019-2020 sezonunda Çanakkale 2.Amatör küme maçları organizasyonuna katılma kararı almış bulunmaktayız.
Bu amaçla antrenör olarak yetki belgesi olan Nail SEZEN‘le anlaşma yapılmış , Beldemiz ve çevre Köy gençlerinden 24 kişilik kadro oluşturulmuş olup yaklaşık 2 aydır , Terzialan Belediyesinin tahsis ettiği halı sahada ve maçları oynayacağımız Gençlik ve Spor il müdürlüğü tarafından tahsis edilen Çan Hacı İbrahim Bodur stadında çalışmalarımız devam etmektedir.
18 takımın katılacağı müsabakalar için kuralar çekilmiş olup , takımımız C grubun da , Biga dan Yeniçiftlik Ecespor ve Kavaklık Gençlik spor kulübü , Yenice den Kalkım spor kulübü , Küçükkuyu dan Onurspor ve Çan ilçemizden 23 Eylül futbol takımları ile mücadele edecektir.
Terzialanspor kulübü derneği olarak amacımız , tüzüğümüz doğrultusunda gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak spora teşvik etmek başarılı olanların takipçisi olarak üst seviyelerdeki takımlarda oynamasına imkan sağlayarak maddi – manevi kazanç temin etmelerine yardımcı olmak ve çok eski yıllarda olduğu gibi futbol dalında adımızdan söz ettirerek genç futbolcular yetiştirmektir. Bu amaçla Terzialan Belediyemizin yaptığı ve yapacağı maddi – manevi yardımları için teşekkür eder aynı anlayışı Beldemiz ve Belde dışında ikamet eden hemşehrilerimizden de beklediğimizi belirtir , saygılar sunarız.
YÖNETİM KURULU
HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

Slider