TERZİALANSPOR – MAHMUDİYESPOR : 3-3

GENEL SPOR
2.117 Defa Okundu

.

16.02.2020 Pazar günü , 2.Amatör B grubu takımlarından Mahmudiyespor ile Çanakkale /Kepez stadında saat 17:00’de oynanan hazırlık maçı berabere sona erdi. İlk yarıyı 3-0 önde kapatan Terzialanspor , 2.yarıda Mahmudiye spor’un atak oyunuyla 3-3 eşitliği sağladı ve maç bu skor ile sona erdi.
Maç sonrası görüştüğümüz Terzialanspor Kulübü Antrönörü Nail SEZEN gazetemize şu değerlendirmeyi yaptı: “Bugüm Oynadığımız Mahmudiyespor maçı çok güzel ve verimli geçti. Hazırlık maçı olduğu için oyuncularımız gayet rahattı. Maç 3-3 berabere bitti. Burada skor hiç önemli değil ben skora hiç takılmıyorum. Çünkü bugün burada tüm oyuncularımı maça çıkartarak deneme imkanım oldu.  Kalecimizi bile değiştirerek denedim. Oyuncularımın performansları çok güzeldi. Oyuncularımın lige hazır olduğunu gördüm. Ben her iki takımı da tebrik ediyorum bu güzel maç için. Güzel bir oyun çıkardılar. Ayrıca Terzialan’dan , Çanakkale’den , Kepez’den , Çan’dan gelerek takımımıza destek olan tüm taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Daima yanımızda olan Teknik Heyetimize , kulüp başkanımız Halil CANDAN‘a teşekkür ediyorum. Güzel bir hazırlık maçıydı. Ben herkese teşekkür ediyorum“dedi. Ayrıca Terzialan Beldesi/Çakmakçayır Mahallesi Muhtarı Turhan ÇETİN‘de tribünde yerini alarak Terzialanspora destek verdi ve “Dostluk kazansın , centilmenlik kazansın , takımımıza başarılar diliyorum“dedi. 
Bizde Terzialan Gazetesi olarak takımımıza diğer maçlarında da üstün başarılar diliyoruz. Eskiden olduğu gibi Terzialanspor’un ismini en üst sıralarda görmek istiyoruz.

previous arrow
next arrow
Slider