TERZİALANSPORLU MİNİKLERİN HAVUZ KEYFİ

GENEL SPOR YAŞAM
262 Defa Okundu

 

TERZİALANSPORLU  MİNİKLERİN HAVUZ KEYFİ

 

Haftada 2 Gün İdman Yapan Terzialanspor'un Yeni  Minik Oyuncuları , Bu Hafta Havuz Molası Verdi.

 

Terzialanspor'un Minik Oyuncuları , 2006200720082009 Doğumlulardan Oluşuyor.

 

Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Çocuklara Vermiş Olduğu Sözü Yerine Getirerek , Onlara Yüzme Havuzunda , Unutamayacakları Bir Gün Yaşattı.

 

01.09.2016 Perşembe Günü , Saat 12:30 da , Terzialan Halı Saha Yanında Buluşan Oyuncular , Hep Birlikte Minibüse Binerek , Toplu Şekilde , Çan Yüzme Havuzuna Hareket Etti.

 

17 Oyuncunun Katıldığı Havuz Keyfine , Saat 15:00 te , Yemek Molası Verildi. Yemek , Sandviç Tost + Meyve Suyu ve Patetes Cips'ten Oluşuyor.

 

Başlarından Bir An Olsun Ayrılmayan , Onları Yalnız Bırakmayan , Onlarla Birlikte Yüzen ,  Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Çocuklara Böylesine Güzel Bir Gün Yaşatmanın Gururunu Yaşadı. Bilindiği Üzere , Daha Önce de Başkan , Tepeköy Sırtındaki Misafirhane de , Tüm U13 Terzialanspor Oyuncularına , Döner İkram Etmişti. Sıradaki Etkinliğini  Merakla Bekliyoruz Başkanım.? Deniz Filan Olabilir mi Acaba…? Sadece Bir Öneri Bizim ki…

 

Bugün Gerek Yol Masrafını , Gerek Yemek Masrafını , Gerekse Havuz Masrafını , Yani Tüm Masrafları Karşılayarak , Çocukların Güzel ve Hoşça Vakit Geçirmesini Sağlayan , Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI'yı Can-ı Gönülden Kutlamamak Elde Değil. Tebrikler Orhan Başkan. Çocuklar Adına Sana Teşekkürlerimizi Sunuyoruz. 

 

Böylesine Güzel Etkinliklerin , Arada Sırada da Olsa   Yapılmasının ,  Faydalı Olacağını Umuyoruz. Çocuklarımızı Birleştirdiğini , Onları Kaynaştırdığını Düşünüyoruz. 

 

Akşam 17:30'a Kadar Doyasıya Yüzen Oyuncular , Tekrar'dan Minibüs İle Toplu Şekilde Halı Saha'ya Gelerek , U14 Terzialanspor'un , Durali Köyü İle Oynadıkları Hazırlık Maçını Seyrettiler.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

DSC_0009

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solve : *
25 − 3 =