U13 TERZİALANSPOR DA HAZIRLIKLAR TAMAM

FOTO GALERİ GENEL SPOR
37 Defa Okundu

 

U13 TERZİALANSPOR DA HAZIRLIKLAR TAMAM

 

2015 Yaz Ayından İtibaren Hazırlıklara ve Antrenmanlara Devam Eden U13 Terzialanspor Futbol Takımı , Şimdi de Resmi Müsabakalara Başlıyor.

 

27.02.2016 Cumartesi Günü ,  İlk Sınavını Verecek Olan U13 Terzialanspor , Çan İbrahim Bodur Stadında , Biga – Adaspor İle Karşılaşacak.

 

24.02.2016 Çarşamba Günü , Halı Saha da , Tüm Sporculara ,  3 Takım Forma , 1 Takım Eşofman , Kinetix Yürüyüş Spor Ayakkabısı , 1 Adet Lotto Krampon , 1 er Tane de Tozluk , Kemiklik ve 1 Tane de Malzemelerini Koymaları ve Rahat Taşımaları İçin Spor Çantası Dağıtan Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Antrenör Nail SEZEN ,ve Yardımcı Antrenör Fatih ŞEN , Bugün de (27.02.2016) Cumartesi Günü , Belde Kahvesinde , Tüm Sporculara ve Teknik Heyete Sabah Kahvaltısı Düzenledi.

 

U13 Terzialanspor Kulüp Başkanı Orhan MANDACI , Konu İle İlgili Şunları Söyledi;

 

" U13 Terzialanspor da İlkler Devam Ediyor. 2015 Haziran  Ayında Başladığımız Yaz Spor Okulunda , Şimdide Alt Yapımıza Önem Verip , Terzialansporumuzu Resmi Müsabakalar da U13 Takımıyla Temsil Edeceğiz İnşallah. Tüm İmkanlarımızı Seferber Edip Çocuklarımıza , 3 Takım Forma , 1 Takım Eşofman , Kinetix Yürüyüş Spor Ayakkabısı , 1 Adet Lotto Krampon , 1 er Tane de Tozluk , Kemiklik  ve 1 Tane de Malzemelerini Koymaları ve Rahat Taşımaları İçin Spor Çantası Temin Ettik. Sponsor Olanlara , Ayrıca Emeği Geçenlere de Buradan Teşekkürlerimi Sunuyorum. Maçlarımıza Bugün (27.02.2016) Cumartesi İtibariyle , Çan H.İbrahim Bodur Stadında , Biga Takımı Adaspor İle Saat 12:00 de Karşılaşacağız. Şuan İçin Takımımızda 20 Adet Sporcumuz Mevcuttur. Takımımızın Başında , Antrönümüz Nail SEZEN , Kaleci Antrönümüz Fatih ŞEN Kardeşimiz Görev Alacaktır. Tüm Sporseverlerimizi , Çocuklarımızı Desteklemeye , Onların Yanında  Olmaya Davet Ediyorum. Bu Daha İlk Maçımız. İleriki Günlerde Daha İyi Olacağımızdan Hiç Şüphem Yok. Çocuklarımızın Her Zaman Yanında Olacağız.  Onların Başarısı İçin de  Gerekirse Tüm Enerjimizi Harcayacağız. Ayrıca Başta Fuat CAN Abimize , Sponsorlarımıza ve Terzialan Belediyemize Teşekkür Etmeden de Geçemeyeceğim. Hepsinden Allah Razı Olsun. Sağolsunlar Her Türlü Desteği ve İmkanı Bize Sağlıyorlar. Hepinize Saygılarımı Sunuyorum." Dedi.

 

U13 Ligi C Grubunda Bulunan Terzialanspor'un İlk Maçı Adaspor İle Çan H.İbrahim Bodur Stadında 27.02.2016 Cumartesi Günü Saat 12:00 de , Sonraki   Maçı İse Biga da Ecespor İle Oynanacaktır.

 

Sporcularımızın İsimleri Şöyledir:

 

1-) Anıl GÖKKAYA ( Kaleci)

2-)  Alpreren doğan

3-) Levent BİLİR

4-)  Hakan ÇAKICI

5-) Rıdvan KINALI

6-) Melih UYSAL

7-) Cenk ERTÜRK

8 -)  Talha çetin

9-) Onur BİLGİN

10-) Berkcan AVCI

11-) Kerem BULUT

12-) Ali GÜLER

13-) Ayberk TEKİN

14-) Egemen ELİTAŞ

15-) Yunus TAŞOCAK

16-) Samet BAŞTAN

17-) Mehmet Buğra DOĞAN

18-) Efe Can ŞAHİN

19-) Umut ELİTAŞ

20-) Alp KARABACAK

 

U13 Ligi C Grubunda Müsabakalara Katılacak Olan U13 Terzialanspor'un Maçları Sırasıyla Şöyledir;

 

İlk Maçı Adaspor ile

2.Maçı Biga Ecespor ile

3.Maçı Yeniçanspor ile

4.Maçı Bigaspor ile

5.Maçı Bay ile

6.Maçı Karabiga Belediyespor ile

7.Maçı Yenicespor ile

8 . Maçı Adaspor ile Oynayacaktır.

 

GAZETE TERZİALAN Olarak , Resmi Müsabakalarda Beldemizi Temsil Edecek Olan U13 Terzialanspor İçin , Emeği Geçenlere Teşekkür Eder , Minik Futbolcularımıza da Başarılar Dileriz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

DSC_0086

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir