YENİ DÜĞÜN SALONU GÖRÜCÜYE ÇIKTI

GENEL İLANLAR YAŞAM
987 Defa Okundu

.

YENİ DÜĞÜN SALONU GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 

Terzialan Belediye başkanlığı tarafından , 08.06.2018 Cuma günü yapılan iftar programıyla , yeni kapalı düğün salonu da görücüye çıktı.
İftar programına katılan bir çok davetli ile birlikte yeni düğün salonunun açılışını  yapan başkan Tuncay GÖYMEN , misafirlerine yeni düğün salonunu tanıttı.
Saat 20:45 itibariyle oruçlarını açan davetliler , iftar sonrası da yapılan yemek duası , ardından kısa konuşmalar sonrası , düğün salonunu gezme fırsatı buldular.
İftar duasını yaptıran 1.nolu merkez camii imam kayyımı  Fatih ZEYBEK‘in ardından mikrofonu alan Terzialan belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , düğün salonu yapımına Şubat 2018 itibariyle başladıklarını ve 4 ay gibi kısa bir sürede burayı bitirerek vatandaşın hizmetine soktuklarını , her türlü ihtiyacın düşünüldüğünü , burasının açık ve kapalı düğün salonu olarak hizmet vereceğini , konferans , toplantı , iftar programları , okul geceleri gibi programların yapılabileceğini söyledi ve emeği geçen tüm ekibine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. Sonrasında mikrofonu Ç.kale Ak parti milletvekili adayı Furkan SEZER‘e verdi. Kısa bir konuşma yapan SEZER‘in ardından , Terzialan’lı kadınların yaptığı el işi tablo’yu , belediye başkanı Tuncay GÖYMEN , Ç.kale milletvekili Ayhan GİDER‘e takdim etti. Daha sonrada mikrofonu alan Ç.kale milletvekili Ayhan GİDER‘de kısa bir konuşma yaptı. Milletvekili olarak son konuşmalarından birini yaptığını belirten GİDER , Yapılan salon için de  belediye başkanı Tuncay GÖYMEN‘e teşekkür ederek sözlerini bitirdi.
Şekil itibariyle , Çan Belediyesi Düğün salonuna benzerliğiyle dikkat çeken yeni salonda her türlü ihtiyaç düşünülmüş. Düğün salonunda , gelin odası , hazırlık odası , pasta odası , baybayan wc , baybayan mescid , özürlü wc , kulis odası gibi tüm ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilmiş. Ayrıca , açık hava düğün salonundaki koltukların değiştirilerek , taraftar koltuğu koyulduğu görüldü. En ufak ayrıntının düşünülmüş olduğunu görüyoruz.
İftar programına ve yeni düğün salonu açılışına katılan misafirler şunlardır : Ak parti Ç.kale milletvekili Ayhan GİDER , Ak parti  Ç.kale milletvekili adayı Furkan SEZER , Ak parti Ç.kale il genel meclis üyesi Halil İbrahim DEMİR ,  Çan Ak parti ilçe başkanı Murat OKAN , Çan Ak parti kadın kolları başkanı Birsen DİRLİK , Çan Ak parti gençlik kolları başkanı Deniz YILMAZ  ve Çan Ak parti üyeleri , Terzialan Ak parti belde başkanı Ahmet TÜMER  ve meclis üyeleri , Çan Esnaf ve sanatkarlar odası başkanı Emin GÖRGÜN , Çan trac temsilciği başkanı Arif TEKİN ve üyeleri , Kaleseramik kalite ve proses müdürü Seyfi ÖZEN , Süle mahallesi muhtarı Erdal TEKİN , Ç.köy muhtarı Turgay ŞAHİN  ve civar köy muhtarları , çok sayıda iş adamı , belediye çalışanları , Okul müdürlerimiz Nait BOZ ile Göksel KURT ve değerli öğretmenlerimiz , vede çok sayıda misafir katıldı.
İftar menüsü , çorba , tas kebabı , pilav  ,yoğurtlu garnitür ve  tatlı’dan oluştu. Armoni Müzik‘te , ses sistemiyle geceye renk kattı.
Bildiğiniz gibi 2018 Şubat ayında  , Terzialan belediyesi Fen işleri tarafından ,  çevre ve şehircilik bakanlığı denetimli kuruluşu olan , kale test yapı test tic.ltd’ne yaptırılan  test sonuçları kötü çıkmış ve kapalı düğün salonuna çürük raporu verilmişti. Terzialan Belediye başkanlığı da hiç vakit kaybetmeden kapalı düğün salonunu derhal yıkarak , yeni düğün salonu için çalışmalarına başlamıştı.
Bizde GAZETE TERZİALAN olarak , bu güzel salonu beldemize kazandıran belediye başkanı Tuncay GÖYMEN ve çalışma arkadaşları tebrik ediyoruz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Belediye yeni düğün salonu