YENİ EMEKLİ ÖĞRETMENLERİMİZE PLAKET

GENEL YAŞAM
284 Defa Okundu

.

Şehit Bnb.Ercan KURT Ortaokul öğretmenlerimizden emekliye ayrılan sayın Mehmet ORTA ve sayın Göksel KURT öğretmenlerimize Belediye Başkanı Tuncay GÖYMEN tarafından , Beldemize ,  Okulumuza , Öğrencilerimize yapmış oldukları hizmetler için plaket takdim edildi.
27 Ağustos ta , Bardakçılar Kaz Dağı kaplıcalarında , emekli olan öğretmenlerimiz ve aileleri ile kahvaltı da bir araya geldi. Ayrıca mevcut Öğretmenlerimiz ve Terzialan Belediyesi encümenlerinden İbrahim ORTA da plaket töreninde hazır bulundu. Beldemize yapmış olduğu hizmetler ve bu zamana kadar eğittikleri tüm çocuklarımız için teşekkür eden Başkan GÖYMEN  , emeklilik hayatlarında da mutluluk , sağlık , huzur dolu bir hayat diledi. Yapılan bu güzel organizasyonu Ş.Bnb. Ercan KURT Ortaokulu Müdürü Cahit YILDIZ ile birlikte gerçekleştiren başkan GÖYMEN , ayrıca Müdür beye de organizasyon için teşekkür etti.
NOT: Öğretmen Mehmet ORTA , emeklilik başvurusunda yaptığı açıklamada şöyle demişti; “An itibariyle(28 .07.2021) emeklilik başvurusunu yaptım. 12 11 1982 de büyük bir heyecanla başlayıp aynı heyecanla devam ettiğim öğretmenlik görevimin 35 yılını Terzialan da , 21 yılı idarecilik olmak üzere geçirdim. Şükürler olsun rabbime ki hiçbir soruşturma geçirmeden , kimse ile kavga etmeden, ağız dalaşında bulunmadan görevimi tamamladım. Devamlı olumlu eleştiriler aldım. Olumsuz eleştiriler olmuşsa da yüksek sesle olmadı , bana ulaşmadı. Daha iyisi belki olabilirdi ama elimden geleni yaptığıma inanıyorum. Hakkım varsa herkese helal ediyorum. Başta öğrencilerim olmak üzere herkesten helallik diliyorum” dedi.
Öğrt. Mehmet Orta        28.07.2021
—–
Ayrıca , Şehit Binbaşı Ortaokulu Müdürümüz Göksel KURT‘ta 19 02.2021 tarihi itibariyle emekliye ayrılmıştı.
Terzialan Gazetesi olarak , değerli her iki öğretmenimize de bundan sonraki emeklilik hayatında , sağlıklı , mutlu , huzurlu bir yaşam diliyoruz…Hizmetleriniz için , emekleriniz için sonsuz teşekkürler…
HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir